GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Lütfen artık Düzceli vatandaşlarımızın sesini duyun

Lütfen artık Düzceli vatandaşlarımızın sesini duyun
05 Temmuz 2021 - 15:13 'de eklendi

CHP Merkez ilçe  Başkanı Can Koyuncu

Kanser hastalarının radyoterapi (ışınla tedavi) ile tedavi olabilmeleri için şehir dışına çıkmaları gerekmektedir. Düzce’nin hastanelerinde radyoterapi merkezinin olmayışı kanser hastalarımızı zor duruma sokmaktadır. Acilen bu sorunun giderilmesi gerekmektedir.

Mevcut iktidar sürekli sağlıkta sözde reform yapık diyor, siyasi iktidara buradan bir çağrıda biz yapalım. Her defasında yol yaptık, köprü yaptık diyorsunuz bakın ben size bir örnek vereyim yıkıp tekrar yaptığınız Düzcenin İstanbul Caddesi’nden artık kafasını kaldırmalı ve Düzce’nin asıl sorunu olan, kanser hastalarının tedavisinde kullanılan radyoterapi merkezi için çalışmalarını başlatmalıdır.

 

Biz buradan yetkililere seslenmek istiyoruz. Lütfen artık Düzceli vatandaşlarımızın sesini duyun! Bugün Düzce’de bir hasta tedavi olabilmek için hasta hali ile her gün saatlerce yol gitmek zorunda kalıyorsa bundan daha büyük bir sorun OLAMAZ. Düzce’ye yapılacak en güzel yatırım budur.  18 yıldır mega proje, ultra proje, süper proje, lüks proje olarak İstanbul Caddesini yıkıp-yıkıp tekrar yaptınız. Milyonlarca para harcadınız. Artık elinizi vicdanınıza götürün ve Düzcelinin parasını Düzcelinin ihtiyaçları için kullanın. Hadi radyoterapi merkezini şehrimize, Düzcemize kazandırın bizde sizlere teşekkür edelim.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER