GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

YAĞIZHAN’DAN BİR ŞAMPİYONLUK DAHA

Düzce Belediyesi Spor Akademisinin milli sporcusu Yağızhan Mustafa Ödemiş, Edirne’de düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri 6.Açık Balkan Wushu Kung Fu şampiyonasında kendi kategorisinde Balkan Şampiyonu oldu.

YAĞIZHAN’DAN BİR ŞAMPİYONLUK DAHA
21 Ağustos 2023 - 11:59 'de eklendi

Düzce Belediyesi Spor Akademisi her branşta Düzce ve ülke sporuna katkıda bulunmayı sürdürüyor. Akademi çatısı altında başarıdan başarıya koşan sporcular elde ettikleri derecelerle Düzce’ye gurur yaşatırken, Düzce’nin adını da duyurmaya devam ediyor.

Son olarak 14/17 Ağustos tarihlerinde Edirne’de düzenlenen 15 Temmuz Şehitler 6.Açık Balkan Wushu Kung Fu şampiyonasına katılan milli sporcumuz Yağızhan Mustafa Ödemiş, büyük erkek Taolu kategorisinde başarı örneği sergileyerek Balkan Şampiyonu oldu.

Wushu Milli Takım ve Düzce Belediyesi Spor Akademisi Antrenörü olan annesi Ayşegül Ödemiş eşliğinde şampiyonaya hazırlanan, Balkan ve Avrupa Şampiyonluğu apoletleri bulunan milli sporcumuz Yağızhan, 15 ülkeden bin 1150 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen son şampiyonada elde ettiği derece ile Düzce’nin adının bir kez daha duyulmasını sağladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER