GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

ÜNİVERSİTE YOLU ASFALTLAMAYA HAZIRLANIYOR

Düzce Belediye Fen İşleri Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında sürdürdüğü çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

ÜNİVERSİTE YOLU ASFALTLAMAYA HAZIRLANIYOR
08 Ağustos 2023 - 16:37 'de eklendi

Konuralp bölgesi Düzce Üniversitesi yolu üzerinde asfaltlama öncesi çalışmalarda sona yaklaşan ekipler, Kuyumcuhacali mahallesinde başlatılan  asfaltlamaçalışmasını ise tamamlayarak yolu vatandaşların hizmetine sundu.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 56 mahalle geneline gereken hizmetlerin sağlıklı ulaştırılması için tüm ekipleri çalışmaya devam ediyor.

Müdürlük, Konuralp bölgesi Düzce Üniversitesi yolunun Necmi Hoşver Caddesinin asfaltlanması için kazıma ve gereken diğer hazırlıklarını gerçekleştirirken, kısa süre önce Kuyumcuhacıali mahallesinde başlatılan asfaltlama işlemlerini ise tamamlayarak yolun hizmete girmesini sağlamasının yanı sıra Sancaklar mahallesinde asfalt yama işlemlerini gerçekleştiriyor.

Ekipler, Cedidiye Mahallesi ve Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerindeki kaldırımların tamiratlarını da yaparken, Kızılay Meydanı üzerinde bulunan demir dubaların kontrol ve tamiratlarını da yerine getiriyor.

7/24 esasına göre devam eden çalışmalarla birlikte 56 mahalle genelinde devam eden çalışmalar çerçevesinde program yapan müdürlük, mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda planlama yaparak eksikliklerin hızlı şekilde giderilmesini sağlayacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER