GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

TDP’den 100 Aileye daha yakacak ve gıda desteği

Türkiye Değişim Partisi İl başkanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda 100 aileye yapılan yakacak ve gıda desteğine 100 aile daha eklendi.

TDP’den 100  Aileye  daha yakacak ve gıda desteği
27 Ekim 2022 - 11:30 'de eklendi

Geçtiğimiz akşam tespit edilen evleri gezen Türkiye Değişim Partisi mensupları, evlere tek tek yakacak ve gıda bıraktılar.
Sosyal yardımlaşma konusunda hassas davranan Türkiye Değişim Partisi Düzce İl teşkilatı mahallelerde tespit ettikleri gelir seviyesi düşük ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve kömür desteğine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 100 aileye ulaşan TDP, geçtiğimiz akşamda 100 aileye daha ulaşarak evlere tek tek gıda ve kömür bıraktı.
Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, “Mahallelerde yaptığımız tespitlerde gıda ve yakacak desteği bekleyen ancak belli kurumlara ulaşamayan aileler olduğunu gördük. Bu sebeple biz kömür ihtiyacı olan ailelere kömürlerini, gıda ihtiyacı olan ailelere ise gıdalarını kapılarına kadar götürdük. Elimizden geldiği kadar hemşerilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçlerde de yardımlarımız kademe kademe devam edecek” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER