GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Düzce Üniversitesi Öğrencisinin Çalışması Ödüllü Eserler Arasında

Düzce Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Resim Bölümü Öğrencisi Alara Başar’ın çalışması, Resim ve Heykel Müzeleri Derneği ile Akbank Sanat iş birliğiyle düzenlen Akbank 40. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi’nde yerini aldı.

Düzce Üniversitesi Öğrencisinin Çalışması Ödüllü Eserler Arasında
10 Haziran 2022 - 15:18 'de eklendi

Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda seçilen Alara Başar’ın çalışması,  20 başarılı eser le birlikte 1 Haziran – 30 Temmuz 2022 tarihleri arasında Akbank Sanat’ta ve Akbank Sanat Metaverse platformda sanatseverlerle buluşuyor.

Yaptığı başarılı çalışmaları için Düzce Üniversitesi öğrencisi Alara Başar’ı Tebrik eden Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. E. Yıldız Doyran, Türkiye’nin önemli kurumlarının düzenlediği böyle büyük bir organizasyonda yer almanın gurur verici olduğunu ifade ederek, başarılı öğrenci Alara Başar’a yaptığı özverili çalışmaları için teşekkür etti.

Akbank 40. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi hakkında detaylı bilgiye ve sergilenen eserlere; https://www.akbanksanat.com/sergi/akbank-40-gunumuz-sanatcilari-odulu-sergisi internet adresinden, Alara Başar’ın eserine ise https://vimeo.com/666656916 linkinden ulaşabilirsiniz. ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER