GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

CANLI | Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuşuyor.

CANLI | Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor
21 Nisan 2021 - 12:30 'de eklendi

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuşuyor.

Erdoğan’ın konuşmalarından satırbaşları:

 

Her yönetim ordumuz gibi Gençlik Kollarımızın da partimize her türlü katkıyı yapacak kardeşlerimizden oluşmasına gayret ettik.

Dün gece hem bir bakanlığımızı ikiye böldük. Hem de toplamda 3 yeni bakan atamasını yaptık. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk ile Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan’a bugüne kadar ki hizmetleri için teşekkür ediyorum. Kabinemizde birlikte mesai yürüteceğimiz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık’a, Çalışma Bakanımız Prof. Dr. Vedat Bilgin’e, Ticaret Bakanımız Mehmet Muş’a başarılar diliyorum.

Kabinemizle, beldesinden iline kadar tüm teşkilatlarımızla 2023’e odaklanmamız gereken bir döneme geldik.

 

2001 Ağustos ayından bu yana nice engelleri geçtik. Nice eserlere ve hizmetlere imzamızı attık. Geride bıraktığımız 20 yıla baktığımız zaman şunu görüyoruz. Cumhuriyet devrinin en verimli ve en üretken dilimi bu 20 yıldır.

Ey Kılıçdaroğlu, gecelik faizlerin yüzde 7500’e çıktığı 20 bankaya el koyup milyarca dolarlık zararın millete fatura eden bu dönemin baş aktörleri şimdi bize karşı kampanya yürüten CHP yöneticileriydi. İşte biz böyle bir Türkiye’yi devraldık.

Partimize yönelik kapatma davasından, gece yarısı bildirilerine kadar pek çok haksız, hukuksuz, çirkin tezgaha maruz kaldık.

ENGİN ALTAY’A ‘ADNAN MENDERES’ YANITI

 

Şimdi çıkmış bir ahlaksız, bir edepsiz, benim akıbetimin de Menderes’in akıbeti gibi olacağını olabileceğini ümit ettiğini söylüyor. Be ahlaksız, be edepsiz biz bu yola çıkarken kefenimizi giyerek çıktı. Biz ölümden korkmadık, bizim imanımızın gereği ölümü korkutmaktır. Menderes’in akıbetinden hoşnut mu oluyorsunuz. Çünkü o akıbeti hazırlayanlar da sizsiniz. Şİmdi bize de aynı akıbeti mi hatırlatıyorsunuz. Senin Genel Başkan’ın tankların arasından kaçıp Bakırköy Belediyesi’ne giderken biz orada milletimizle beraber, sadece ülkemize değil tüm dünyaya selam verdik.

Boşuna uğraşmayın, hepsine hazırız. 15 Temmuz’da bunu gördük ve hazırlayanlara bu ülkeyi mezar ettik. Senin Genel Başkan’ın tankların arasından kaçıp Bakırköy Belediyesi’ne giderken biz orada milletimizle beraber, sadece ülkemize değil tüm dünyaya selam verdik.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER