GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

BAŞKANLARDAN İFTAR ÖNCESİ ZİYARET BAŞKAN ÖZLÜ, AZİZİYELİLERLE SOHBET ETT

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte iftar öncesinde mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sohbet etti.

BAŞKANLARDAN İFTAR ÖNCESİ ZİYARET  BAŞKAN ÖZLÜ, AZİZİYELİLERLE SOHBET ETT
22 Nisan 2021 - 15:46 'de eklendi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Aziziye Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek hem Ramazanlarını kutladı, hem de talepleri dinledi. Aziziye mahallesinde tek tek hanelere giden Başkan Özlü, hem kent için yapılan çalışmaları anlattı hem de vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Korona-virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilerek mahalle sakinleriyle hasbihal eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, korona-virüs salgını nedeniyle toplu ramazan organizasyonlarının iptal edildiğini ancak vatandaşlarla gönül bağının koparılmaması için mahalle ziyaretleri gerçekleştirdiklerini kaydetti.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ ANLATIYORUZ

Düzce’nin daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz çalıştıklarını ve kısa süre içinde hayata geçecek olan projelerle Düzce’nin çehresinin değişeceğini belirten Başkan Özlü, “Ramazanın bereketini hemşehrilerimiz ile paylaşırken bir yandan da sorunları birinci ağızdan dinliyor, birinci ağızdan da çözümleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER