GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

5.GÜN SAHNESİNDE BURAK KİNG VE TEFO-SEKO SEVENLERİ İLE BULUŞTU

Dünya Düzce Günleri, birbirinden farklı etkinliklerle 4 günü geride bırakırken 5. gün sahnesinde rap, hip-hop müziğin sevilen isimleri Burak King ile Tefo&Seko ikilisi Düzcelilerle buluştu.

5.GÜN SAHNESİNDE BURAK KİNG VE TEFO-SEKO SEVENLERİ İLE BULUŞTU
06 Ağustos 2023 - 10:34 'de eklendi

 

Gündüz saatlerinde Anıtpark’ta kurulan Çocuk Üniversitesi ve Spor stantlarında birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlenirken hafta sonu olması sebebiyle alanda kurulan şişme oyun grupları çocuklar ve ailelerinden yoğun ilgi gördü

Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü koordinatörlüğünde devam eden organizasyon kapsamında Anıtpark sahnesi ilk olarak DJ performansına ev sahipliği yaptı. Akşamüstü başlayan eğlencede alanı dolduran Düzceliler müzik eşliğinde sanatçıları beklemeye başladı.

SAHNE PERFORMANSLARI BÜYÜK BEĞENİ ALDI
DJ performansının ardından sahne ilk olarak Tefo&Seko ikilisinin oldu. Şarkılarını hayranları ile birlikte seslendiren ikili geçen yılki konserden daha büyük bir enerjiyle karşılaşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

DÜZCE BURAK KİNG İLE COŞTU
Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlence Burak King’in sahneye çıkması ile tavan yaptı. Alanı dolduran Düzceliler şarkıları bir ağızdan söylerken Burak King Düzce’de gördüğü atmosfer karşısında duyduğu heyecanı konseri izlemeye gelenlerle paylaştı.

Konser arasında Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Burçin Sarıcan ile İGM Meclis Başkanı Fazlı Koç sanatçılara çiçek ve plaket takdim etti. Sarıcan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamlarını ileterek müzik ziyafeti için teşekkür etti. Konser gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Düzce Günlerinin 6. gününde (6 Ağustos Pazar) ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici sahne alacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER