GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

YÜREKLERE DOKUNAN VİDEO BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Düzce Belediyesi Babalar Günü’nü özel bir video ile kutladı. Belediyenin hizmet neferi saha personellerine yapılan sürpriz, babaları hem kahkahalara hem gözyaşlarına boğdu. Sosyal medyada paylaşılan video kısa sürede büyük beğeni topladı.

YÜREKLERE DOKUNAN VİDEO BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
14 Haziran 2024 - 22:32 'de eklendi

 

 

Düzce Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Babalar Günü dolayısıyla sahada çalışan belediye personellerine sürpriz yaptı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kahraman’ın da desteğiyle, Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personelleri iş güvenliği eğitimi için belediyeye çağırıldı. Eğitim sırasında bir anda ekranda çocuklarını gören personeller büyük şaşkınlık yaşadı. Çocukların babalarını anlattıkları ve babalar günü mesajlarını ilettikleri video, babaları hem güldürdü, hem de ağlattı. Video sonunda ellerinde çiçeklerle toplantı salonuna giren çocukların babalarına sarılması ile duygular zirveye ulaştı.

“ÇOK GÜZEL BİR HEDİYE OLDU”

Sürpriz karşısında çok mutlu olduklarını ifade eden belediye personelleri duygularını şöyle dile getirdi: “Gerçekten sürpriz oldu. Bizi eğitim var diye çağırdılar. Eğitimle başladık,sonradan videoyu görünce sürpriz oldu, çok duygulandık. Hiç beklemediğimiz bir sürpriz oldu. Çocuklar da hiç hissettirmedi. Kendimizi son raddeye kadar çok tutmuştuk. Çocuklar odaya girince tutamadık. Heyecan ve duygu dolu anlar yaşadık. Düzce Belediyesi’ne ve bu organizasyonu düzenleyen tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Çok güzel bir hediye oldu. Allah tüm çocukların bahtlarını güzel eylesin.”

Düzce Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılan video büyük beğeni topladı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER