GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Yeniden refah Partisi Cumayeri Belediye Başkan adayı belli oldu

Yerel seçimlere 2 ay kala ilçelerdeki aday adaylığı sürecini hız sürdüren Yeniden refah Partisi Cumayeri teşkilatı 4 aday adayı içinden sandığa gidecek adayını belirledi

Yeniden refah Partisi Cumayeri  Belediye Başkan adayı belli oldu
01 Şubat 2024 - 10:54 'de eklendi

Uzun zamandır yapılan istişareler sonucunda Akif Keleş; Yeniden Refah Partisi Cumayeri belediye başkan adayı oldu.
Yerel seçimlerin yapılacağı 31 Mart’a 2 ay kala 1 aday daha netlik kazandı. Cumayeri’nde 4 ismin aday adaylığı başvurusu yaptığı Yeniden Refah Partisi ilçe teşkilatı uzun süre istişareler yapıyordu. İl ve Genel merkez nezdinde istişarelerini sürdüren Yeniden Refah Partisi Cumayeri ilçe teşkilatı, Düzce İl Başkanlığı’nda yapılan tören ile adayını tanıttı. Cumayeri ilçesinde Yeniden Refah Partisi saflarında seçime Akif keleş ile gidecek.
İl Başkanlığı’nda yapılan törene Düzce İl Başkanı Musa Peltek, Düzce belediye başkan adayı Davut Güloğlu, Cumayeri İlçe Başkanı Mustafa Geçer, belediye başkan aday adayları Ebubekir Uyar, Ekrem Güzel, Murat Aydın ile il ve merkez ilçe ile Cumayeri yeniden refah Partisi teşkilatları katıldı.
Yapılan tören de konuşan Yeniden refah Partisi Cumayeri ilçe başkanı Mustafa Geçer; “Milli görüş davasına gönül veren 4 adayımız süreç başladığı andan itibaren başvurularını yaptılar. AK Parti her yerde birden çok aday çıkartırken Cumayeri ilçesinde 4 isim ile süreci başlattık. Bunun sonucunda gelinen süreçte ise yaptığımız yoğun istişareler sonucunda Akif Keleş ismi ön plana çıktı. Bu süreçte ve seçim çalışmalarında bu 4 aday adayımız ile de omuz omza, yürek yüreğe çalışmaya devam edeceğiz. Bütün aday adaylarımıza başvurularından dolayı sonsuz teşekkür ederim” dedi.
“Düzce’de bütün belediyeler Refah’a erecek”
Toplantıda konuşma yapan Yeniden refah Partisi Düzce İl başkanı Musa Peltek ise konuşmasında; “Yeniden Refah Partisi’nin geçmişten gelen çok iyi bir CV’si var. Bu iyi ve başarılı CV’mizi halkımız gördü yaşadı. Artık yeniden gösterme zamanı geldi. Bizlerde milli görüşçüler olarak bu aziz davanın bu vatan için yaptıklarını ve yapacaklarını göstermek için yola çıktık. Cumayeri İlçemiz 4 aday adayı ile seçim sürecini başlattı. Ancak geldiğimiz süreçte keşke hepinizle birlikte sandığa gidebilsek ama maalesef sadece bir isim seçmemiz gerekiyor. Bu süreci çok iyi değerlendiren Cumayeri teşkilatımıza teşekkür ederim. Cumayeri gibi diğer ilçelerimizde de çok fazla aday adayları var. Bizlerde bu isimler arasında seçim yapmaya çalışıyoruz. Bütün aday adaylarımıza gösterdikleri medeni cesaret için teşekkür ederim. allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.
“Milli görüşün 1994 ruhunu yeniden yeşertelim”
Yeniden Refah Partisi belediye başkan adayı Davut Güloğlu ise başarılar dilerek yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Önümüzde zorluk bir seçim süreci var. Hem ekonomik olarak, hemde yapısal olarak güçlü görünen siyasi partiler var. Ancak Allah en güçlü olandır. Bizler bu seçimlere haksızlıkla ve adaletsizlikle giriyoruz. Şehirde bizim pankartlarımız sökülürken, parçalanırken, birbordlar Faruk bey tarafından har vurulup harman savrularak icraatları lütufmuş gibi sergileniyor. Biz burada ne yapacağız. Onların haksızlıklarına karşı mücadelemize devam edeceğiz. Bizden öğrendikleri siyaseti onlara tekrar öğreteceğiz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Akif Keleş’e görevi İl Başkanı Musa Pekltek tarafından tebliğ edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER