GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Düzce Belediyesi, zorlu pandemi koşullarına rağmen Belediye çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Birçok cadde ve sokakta kaldırım çalışması yürüten Belediye ekipleri hem vatandaşTAN hem de muhtarlardan tam not alıyor.

ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR
20 Mart 2021 - 17:03 'de eklendi

MUHTARDAN BELEDİYE HİZMETİNE TEŞEKKÜR

KALDIRIM AĞI GENİŞLİYOR

Düzce Belediyesi, şehrin dört bir yanında kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Kampüs bölgesinde beton çalışmalarını tamamlayan ekipler diğer mahallelerde de eş zamanlı olarak kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

DOĞALTAŞ DÖŞENİYOR

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Azmimilli mahallesi ile Aydınpınar Caddesi arasındaki Cevdet Komit Caddesi üzerinde yolun her iki yönünde, bin 200 metre doğaltaş kaldırım yenileme ve düzenleme çalışması yürüttü. Yapılan hizmetleri yakından takip eden Azmimilli mahallesi muhtarı Hakan Altındağ da çalışmalardan dolayı Düzce Belediyesi’ne teşekkür etti.

ÖĞRENCİLERİN RAHATLIĞI İÇİN KALDIRIM

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, daha önce Düzce Üniversitesi Hastane Kavşağı ile öğrenci yurtları arasında da çalışma başlatarak öğrencilerin daha rahat ve güvenli şekilde yürüyerek okullarına ulaşmasını sağlayacak beton kaldırım çalışması yaptı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER