GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

ÜNLÜ FİRMADAN SOSYAL SORUMLULUK DESTEĞİ YURTBAY SERAMİK’TEN BAKIMEVİNE HİBE DIŞ KAFESLER DAHA SAĞLIKLI HALE GETİRİLECEK

Türkiye’nin önde gelen seramik üreticilerinden Yurtbay Seramik, sosyal sorumluluk projesi çalışmaları kapsamında Düzce Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ve Geçici Bakımevinin bünyesinde kullanılmak üzere 500 m² seramik desteğinde bulundu.

ÜNLÜ FİRMADAN SOSYAL SORUMLULUK DESTEĞİ YURTBAY SERAMİK’TEN BAKIMEVİNE HİBE DIŞ KAFESLER DAHA SAĞLIKLI HALE GETİRİLECEK
06 Mayıs 2021 - 14:39 'de eklendi

Kurtsuyu bölgesinde bulunan Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ve Geçici Bakımevi bünyesinde kentteki sahipsiz sokak hayvanları için hem bakımevi hem de saha da özveri ile çalışan Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine, Türkiye’nin önde gelen seramik üreticilerinden Yurtbay Seramik’ten destek geldi. Sosyal Sorumluluk çalışmaları çerçevesinde hareket eden ve ülke genelinde sokak hayvanlarına yönelik birçok çalışmaya destek olan işletme, barınağın mevcut durumunun daha sağlıklı kullanılabilmesi adına 500 m² seramik hibe etti.

ÖZLÜ TEŞEKKÜR ETTİ Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Sokak Hayvanları için verdikleri desteklerden ötürü Yurtbay Seramik firmasına yürekten teşekkür ediyorum. Veteriner İşleri Müdürlüğümüz, gerçekleşen desteği dış kafeslerde kullanarak, barınağın mevcut durumunu daha sağlıklı hale getirecek”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER