GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

“Turizm ve Sağlık Gezisi” Gerçekleştirildi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’in ev sahipliğinde, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen “Turizm ve Sağlık Gezisi” Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesislerinde gerçekleştirildi.

“Turizm ve Sağlık Gezisi” Gerçekleştirildi
07 Haziran 2021 - 14:20 'de eklendi

Programda; Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Düzce Valisi Cevdet Atay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, 65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Türk İş Başkanı Ergün Atalay Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, katılım sağladı.

Düzce Valiliği, Düzce Üniversitesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan protokol kapsamında, Düzce ekonomisine katkı sağlamak ve tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliğini teşvik etmek amacıyla kurulan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni ziyaret eden heyete, GETAT’ta bulunan Ozon, hacamat ve sülük tedavisi, alanında uzman doktorlar tarafından uygulandı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, “Düzce’nin ve Üniversitemizin tanıtımı açısından çok önemli olan bu nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Düzcemiz’in kıymetli değerlerinden olan Tamamlayıcı Tıp, Konuralp Antik Kenti ve Topuk Yaylası tesislerimizi bu önemli ve değerli misafirlerimize Düzce Valimiz Cevdet Atay, 65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü ve DÜ Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile birlikte tanıtabilmiş olmaktan dolayı son derece mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER