GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Tuncay ŞAHİN ;Düzce’nin 21. Yılını kutluyoruz”

Tuncay Şahin, Türkiye’nin en genç ili Düzce’nin 21. Yılını kutluyoruz

Tuncay ŞAHİN ;Düzce’nin 21. Yılını kutluyoruz”
10 Aralık 2020 - 11:30 'de eklendi
 Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce’nin il statüsüne kavuşmasının 21. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
   Şahin mesajında; “12 Kasım deprem felaketinin ardından merkezi yönetim tarafından Düzce’nin yeniden yapılanmasına hız verebilmek adına alınan karar gereği il olarak ilan edilmiş, bu süreçten sonra da gerek yerel dinamikler gerekse de merkezi hükümetlerin yoğun çalışmalarıyla deprem felaketinin yaraları hızlıca sarılmıştır.
   Geldiğimiz noktada bizler sivil toplum kuruluşları olarak misyonumuzu eksiksiz olarak yerine getiriyor, yerel ve merkezi yönetimlere hemen her konuda destek veriyoruz. 2001 yılında 37 firmamız ile yaptığımız 126 milyon Dolarlık ihracatımızı, 21 yıl içerisinde açılan 5 organize sanayi bölgemiz ve diğer sanayi alanlarımızda faaliyet gösteren 98 ihracatçı firmamız ile 1 Milyar Dolar seviyesine taşıdık. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak hayatın her alanında katma değer sağlamaya gayret ediyor, modern bir Düzce’nin temelini oluşturmak için paydaş kurumlarımızla geceli gündüzlü çalışmalarımıza devam ediyoruz.
   Bu vesile ile Türkiye’nin en genç ili Düzce’nin 21. Yılını kutluyoruz” ifadelerini kullandı.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER