GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

TOPLU SÜNNETTE KAYITLAR BAŞLIYOR

Düzce Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Toplu Sünnet Şöleni’ için başvurular 15 Ağustos’tan itibaren başlıyor. Şölen 4-12 yaş arası çocuklar için yapılacak

TOPLU SÜNNETTE KAYITLAR BAŞLIYOR
13 Ağustos 2022 - 22:02 'de eklendi

Düzce Belediyesi, korona virüs nedeniyle iki yıldır düzenlenemeyen toplu sünnet şöleni için hazırlıkları başladı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü çatısı altında gerçekleştirilecek olan sünnet şöleni için kayıtlar 15-30 Ağustos tarihleri arasında alınacak. Düzce’de yaşayan 4-12 yaş aralığında çocukların ailelerinden şahsen başvuru alınacak.

NELER İSTENİYOR?


Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, ailelerin başvuru esnasından velinin ve çocuğun nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgahlı nüfus kayıt örneğini getirmeleri gerektiği ifade edildi. Şölenle ilgili detaylı bilgiye 0380 523 01 58 – 0380 524 96 06 numaralı telefonları arayarak ulaşılabilecek. Açıklamada ayrıca Eylül ayında sünnet düğünü organizasyonu yapılacağı da dile getirilerek, çocukların sünnet kıyafetleri, fotoğraf çekimleri, sünnet konvoyunun yanı sıra düzenlenecek eğlenceler ve ikramların Düzce Belediyesi tarafından karşılanacağı da kaydedildi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER