GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

ÖZLÜ’DEN DÜZCESPOR’A DESTEK ÖZLÜ DÜZCESPOR’U YİNE YALNIZ BIRAKMADI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor yararına Anıtpark Meydanında kurulan Osmanlı Yöresel Ürünler Pazarı’na ziyarette bulunarak stantları gezdi.

ÖZLÜ’DEN DÜZCESPOR’A DESTEK  ÖZLÜ DÜZCESPOR’U YİNE YALNIZ BIRAKMADI
21 Ekim 2020 - 14:03 'de eklendi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor yararına düzenlenen yöresel ürünler pazarını ziyaret ederek Düzcespor’u bir kez daha yalnız bırakmadı. Başkan Özlü’ye Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Anadolu’nun çeşitli yörelerinden gelen gıda ürünlerinin sergilenerek satışa sunulduğu Osmanlı Yöresel Ürünler Pazarından elde edilecek gelir Düzcespor’a bağışlanacak.

DÜZCESPOR ŞİRKETLEŞECEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor yararına düzenlenen kermese ilginin memnun edici olduğunu ifade ederek “Düzcespor’un desteklenmesi ile ilgili üç toplantı yaptık. Şimdi de burada kermes yapıyoruz. Düzcespor’un yanında olduğumuzu ve desteklediğimizi belirtmek isterim. Stantları ziyaret ettik. Özellikle şirketleşme ile ilgili önemli bir gelişme olacak. Düzce’mize ve Düzcespor’umuza hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

Başkan Dr. Faruk Özlü, kermeste kurulan stantta üzerinde adı yazılı Künefe tatlısının şerbetini de dökmeyi ihmal etmedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER