GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Önce bir araca çarptı ardından atı ve arabasını bırakıp kaçtı

Hamidiye Mahallesinde bir at arabası sürücüsünün hırsızlık olayına karıştığını gören kamyonet sürücüsü şahısları engellemek istedi.

Önce bir araca çarptı ardından atı ve arabasını bırakıp kaçtı
18 Eylül 2023 - 17:02 'de eklendi

Şahıslar kaçarken aynı şahsın aracına çarparak zarar verdiler. Kamyonet sürücüsü at arabasını takip ederken durumu polis ekiplerine bildirdi. Aziziye Mahallesi’ne kadar kaçan at arabası sürücüsü yakalanacağını anlayınca atı ve arabasını bırakarak kaçtı.
Olay Hamidiye Mahallesi D-100 yan yolda gerçekleşti. At arabasında bulunan 2 kişinin inşaatlardan hırsızlık yaptığını gören bir kişi şahısları engellemek istedi. Şahsın ikazı üzerine at arabasına binen iki kişi kaçarken aynı şahsa ait kamyonete çarparak kaçmaya başladılar. Kamyonet sahibi şahıs bu kez at arabalı şahısları takip etmeye başladı. Bu sırada polis ekiplerini de arayarak durumu bildirdi. Hamidiye Mahallesi’nden başlayan kovalamaca Aziziye Mahallesi’nde son buldu. Kasım Aktaş Ortaokulu mevkisinde at arabası sürücüsü ve yanındaki şahıs atı ve arabayı bırakarak kaçtılar.
Polis ekipleri aracı zarar gören şahıs şikayetçi olmayınca at arabasını çekici marifeti ile yediemin otoparkına çektirdiler. Diğer yandan başıboş kalan atın durumu ise Düzce Belediyesi ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü’ne bildirildi. Olay yerine gelen Milli Parklar Şube Müdürlüğü veterinerleri atın muayenesini yaptıktan sonra Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine teslim ettiler. At Düzce Belediyesi tarafından koruma altına alındı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER