GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olağan meclis toplantısı, Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar’ın Başkanlığında gerçekleştirdi.

Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
22 Ekim 2022 - 13:03 'de eklendi

Toplantıya; Meclis Başkan Yardımcıları Metin Topal, Murat Taştepe, Meclis Katip Üyesi Murat Sert ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar; “ Yeni dönemimiz hayırlı olsun. İnşallah güzel hizmetler yapacağız.” dedi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “ DüzceTicaret ve Sanayi Odası gibi güzide bir kurumun yönetimini devralmak bizim için çok gurur verici olmasının yanı sıra ciddi bir sorumluluğun omuzlarımıza yüklenmesi demektir. Artık seçimler geride kalmış ve hizmet süreci başlamıştır. Yeni dönemde yapılacak tüm çalışmalarımızın ve faaliyetlerimizin Düzce’mize önemli katma değerler sağlamasını temenni ediyorum. Yeni dönemimiz hayırlı olsun.” İfadeleri kullandı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve Yönetimine teşekkür etti.

Toplantı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın Oda tanıtımı ve oryantasyon sunumu ile devam etti.

Toplantı’nın devamında; hesap inceleme komisyonu Meclis Üyelerinin oy birliği ile belirlendi. Komisyonda; Yunus Emre Gülay, Metin Şişman, Ümit Çengel, Görkem Özdemir ve Cengizhan Veziroğlu yer aldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER