GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Muay Thai ve Kick Boks sporcusu Özgenur Avcıl operasyon geçirdi

Hendek’in başarılı Muay Thai ve Kick Boks sporcusu Özgenur Avcıl, Düzce Eğitim ve Araştırma Hastanesinde menisküs ve çapraz bağ ameliyatı oldu.

Muay Thai ve Kick Boks sporcusu Özgenur Avcıl operasyon geçirdi
29 Temmuz 2021 - 19:35 'de eklendi

Sakarya ve Hendek’imizin Profesyonel Muay Thai ve Kick Boks sporunda marka haline gelmiş sporcusu  Özgenur Avcıl son çıktığı maçta talihsiz bir şekilde sakatlanmıştı.

Antalyada düzenlenen Tv8.5 ekranlarında canlı yayınlanan Ko4fight Profesyonel Muay Thai organizasyonunda 2. Raund’da dizinde menisküs yırtığı oluşan sporcumuz sakat sakat maçına devam ederek rakibini 3. Raund’da nakavt ederek maçını tamamladı.

Sporcumuz Avcıl’ın tedavisi Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü hocası Doç. Dr. Yalçın Turhan hocamız ve ekibi tarafından yapılan menisküs ve çapraz bağ ameliyatı başarılı bir şekilde tamamlanan şampiyonumuzun tedavisine devam ediliyor.

Özgenur Avcıl’ın antrenörü Erkan Yılmaz ise konuyla ilgi olarak şunları söyledi. “Tedavi sürecinde sporcumuzla yakından ilgilenen saygıdeğer hocamız Dr. Volkan Tural hocamıza da sporcumuz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

Şampiyon sporcu Özgenur Avcıl’da, en yakın zamanda ringlere geri döneceğini belirterek, daha çok çalışıp Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına tam gaz hazırlanacağını ifade etti. Avcıl son olarak, kendisini destekleyen herkese, tüm sevenlerine teşekkür etmeyi de unutmadı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER