GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

MODERN SANAYİ SİTESİ PROJESİ SORUNSUZ İLERLİYOR

Düzce Belediyesi tarafından kısa süre önce yapımına başlanan ve ilk etap inşasının % 80’lik bölümü tamamlanan ve sorunsuz şekilde ilerleyen Modern Sanayi Sitesi’ projesinin ikinci etabına yönelik kazı, dolgu ve zemin düzenleme çalışmaları başladı.

MODERN SANAYİ SİTESİ PROJESİ SORUNSUZ İLERLİYOR
17 Ekim 2023 - 13:37 'de eklendiDüzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün şehir merkezinin görüntü ve gürültü kirliliğinden arındırılmasını sağlamak maksadıyla başlattığı dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bu doğrultuda kısa süre önce Beslanbey bölgesinde yapımına başlanan ‘Modern Sanayi Sitesi’ projesi tüm hızıyla ilerliyor.

Toplam 385 dükkanın yer alacağı projenin 102 dükkandan oluşan ilk etabında parseller üzerinde bulunan dükkanların prekast sistem montajları tamamlanırken, belirli parsellerde ise kalan çelik ve duvar imalatları ile asma kat kiriş montajları sürdürülüyor.

Öte yandan, dükkanların sağlıklı şekilde incelenebilmesi için hazırlanan teşhir dükkanlarının alt yapı tesisatlarının çekilmesi ve saha betonunun dökülmesini sağlayan ekipler, dükkanların ön cephe profil ön kirişlerinin montajı tamamlarken, doğrama ve kapı imalatlarını da devam ettiriyor.

Projenin ikinci etabına yönelik ön hazırlıkları da aralıksız olarak sürdüren ekipler, kazı, dolgu, sıkıştırma faaliyetlerinin yanı sıra temel alt tesviye kotunu da hazırlıyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE