GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

MEZARLIKLARDA HUMMALI ÇALIŞMA

Düzce Belediyesi sorumluluk alanındaki mezarlıklarda çalışmalarını sürdürüyor. Mezarlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından rutin temizlik ve bakım çalışmalarının yanı sıra mezarlıklarda parsel kısımlarının düzenli şekilde bölünmesi için bordür örme işlemi yürütülüyor.

MEZARLIKLARDA HUMMALI ÇALIŞMA
10 Ağustos 2023 - 15:21 'de eklendi

Düzce Belediyesi 56 mahallede bulunan 61 mezarlıktaçalışmalarına devam ediyor. Mezarlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenli olarak yapılan temizlik ve bakım işlemlerinin yanı sıra ekipler, mezarlık alanlarında yer alan parsellerin düzenli ve estetik şekilde bölünmesi amacıylabordür çalışması başlattı. Daha önce parsel sahiplerinin kendi imkanları ile yaptığı duvar, tel, çit vb. gibi uygulamaları kaldırarak mezarlıklarda düzenin sağlanması amacıyla Düzce Belediyesi imkanları ile tek tip bordür örme çalışmaları farklı noktalarda sürdürülüyor.

Mezarlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde mezarlıkların tek tip ve düzenli şekilde düzenlenmesi amacıyla yürütülen çalışmalarsüreç boyunca ihtiyaç olan her noktada bordür çalışmaları devam edecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER