GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

MEHMET KELEŞ’E KOÇYAZIDA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

Metek Toki sakinleri, İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş’i meşale ve sloganlarla karşıladı.

MEHMET KELEŞ’E KOÇYAZIDA GÖRKEMLİ KARŞILAMA
14 Şubat 2024 - 11:59 'de eklendi

Saat mefhumu gözetmeksizin seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden İyi Parti belediye başkan adayı Mehmet Keleş Metek Toki sitesinde vatandaşlarla buluştu.
Keleş burada yaptığı açıklama da dönemin de Türkiye’nin en büyük Toplu Konut Projelerinden biri olan Metek Toki sitesinin yapılması sürecinden bahsetti. “TOKİ bu bölgede konut yapma girişiminde bulunduğunda bizde sürece dahil olarak sosyal konutlar üretilmesini talep ettik. Böylece dar gelirli vatandaşlarımızın da bu bölgede ev sahibi olmalarını sağladık” dedi.
Keleş konuşmasının devamın da “Benim hakkım da kulağınıza nahoş sözler gelebilir. Bunlara itibar etmeyin. Bu konu da iki şeye dikkat edin. Birincisi her seferinde görevi rakiplerime devrettim. En ufak bir açığım olsa mahkeme mahkeme dolaşırdım. Ne sorgulandım, ne de yargılandım. Anlımın akıyla karşınızdayım. İkincisi mal varlığımda en ufak bir değişme yok. 2004 yılında İstanbul’ dan gelirken neyim varsa hala aynı mal varlığına sahibim. En ufak bir artma yok. Köyümde emekli maaşımla geçiniyorum dedi.”
İyi Parti belediye başkan adayı Mehmet Keleş biz hizmet etmeye aşık, hizmet etmeyi hayatının orta noktasına koymuş insanlarız. Bizim hizmet anlayışımız siyaset üstüdür. Bu bir yerel seçimdir. Yerel seçimlerde partilere değil kişilere bakılmalıdır. Seçeceğiniz adayın yine iki özelliğine dikkat etmenizi öneririm. Birincisi bu şehri ve bu şehrin insanlarını ne kadar tanıyor. Ne kadar onların içinde oluyor. İyi gününde, kötü gününde yanında oluyor mu buna bakın. Bir de belediyecilik tecrübesine bakın. Ben bu ülkede 35,5 yıllık yerel yönetim tecrübesi olan, sayılı beş kişiden biriyim. 99 depremlerinden sonra bu şehir artık iflah olmaz dediklerinde Düzce’yi yeniden ayağa kaldırarak, yeniden yaşanabilir şehir yaptık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER