GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

KUSURSUZ KAFE YENİ YAŞINI KUTLADI

Düzce Belediyesi tarafından toplumsal farkındalık hareketi çatısı altında 2017 yılında faaliyetlerine başlayan Kusursuz Kafe yeni yaşını sokak müzisyeni ve sosyal medya fenomeni Bilal Göregen ile birlikte kutladı.

KUSURSUZ KAFE YENİ YAŞINI KUTLADI
04 Ağustos 2023 - 11:58 'de eklendi

Altıncı kuruluş yılını kutlayan Kafe personellerini Düzce Protokolü de yalnız bırakmadı.

Düzce Belediyesi tarafından 2017 yılında faaliyete geçirilen ve iştirak şirketi Beltur çatısı altında faaliyetlerini bünyesinde çalışan 15 engelli gençle birlikte başarılı şekilde sürdüren Kusursuz Kafe 6’ncı yaşını coşkuyla kutladı.

Kusursuz Kafe’de gerçekleştirilen 6’nci yaş kutlamasında AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman, Barış Bayrak ve Beytullah Yılmaz’ın yanı sıra, İl Genel Sekreteri Hayri Şen, DÜSED Başkanı Nurullah Çelebi, BELTUR A.Ş Genel Müdürü Erdem Yılmaz, Muhtarlık İşleri Müdürü Gönül Asuk’ta kafenin kusursuz çalışanlarını yalnız bırakmadı.

BİLAL GÖREGEN’DEN SÜRPRİZ ZİYARET
‘Dünya Düzce Günleri’ etkinlikleri kapsamında Düzce’ye gelen müzisyen ve sosyal medya fenomeni Bilal Göregensürpriz yaparak katılım sağladığı kutlamada, kusursuz kafeninçalışanları başta olmak üzere katılımcılar ve kafe müşterilerine unutulmaz dakikalar yaşattı. Göregen’in seslendirdiği parçalarla birlikte sahneye çıkan kusursuz personeller hünerlerini sergilerken, protokol üyeleri ise kusursuz personellere alkışlarıyla eşlik etti.

KUSURSUZ KAFE PERSONELLERİ İÇİN SÖYLEDİ
Yetenek Sizsiniz Türkiye programıyla ünlenen Göregen, kutlamalar öncesinde darbukasıyla birlikte ünlendiği ‘Sevdiğim Kız Bana Abi Deyince’ parçasını Kusursuz Kafepersonelleri için seslendirdi. Ardından Roman havaları, Karadeniz parçaları ve pop müzik parçalarından esintiler sunan Göregen, bu özel günde Düzce’de bulunmaktan duyduğu mutluluğu da paylaştı.

BAŞKAN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR
Kusursuz kafe’nin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Göregen, ayrıca, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye de gerek engellilere yönelik çalışmaları gerekse de sosyal belediyecilik hizmetleri çerçevesinde Dünya Düzce Günleri etkinliklerini hayata geçirdiği için teşekkür etti.

Düzce’de engellilerin çalıştığı bir kafenin bulunmasından dolayı gurur duyduğunu ifade eden Göregen, “Engelli arkadaşlarımız, engelleriyle engelleri engellemişler. Bu tür kafelerin çoğalmasını temenni ediyorum. Bu noktada fedakarve cefakar başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü’ye çok çokteşekkür ediyorum. İyi ki varsın Faruk Başkanım diyorum. Engelli olmak başarıya engel değildir. Buradaki arkadaşlarımızda bunu en iyi şekilde gösterdiler. Düzcemizinkimliğine yakışır bir ortam kazandırılmış” diye konuştu.

Kutlama programı, kafe’nin 6’ncı kuruluş yıldönümü anısına hazırlanan pastanın hep birlikte kesilmesi ile sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER