GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

KURBAN ETLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, vatandaşların Kurban Bayramı münasebetiyle kestikleri kurban etlerini ihtiyaç sahipleriyle buluşturudu. Müdürlük, bayramın ilk günü kurban etlerini paylaşmak isteyen bağışçıların 140 hissesini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

KURBAN ETLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR
10 Temmuz 2022 - 15:48 'de eklendi

 

Düzce Belediyesi, yılın 365 günü sürdürdüğü sosyal belediyecilik çalışmalarını özel günlerde de aksatmadan yerine getirmeye devam ediyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bu kapsamda, Kurban Bayramı münasebetiyle kurban kesen vatandaşların etlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarla buluşturuyor.

3 araç ve 9 personel ile gün boyu çalışmalarını sürdüren ekipler, bir taraftan kendilerini arayan vatandaşların verdikleri kurban etlerini tek tek paketlerken, saha da bulunan ekipler ise hazırlanan paketleri daha önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Kurban Bayramının ikinci günü olan 10 Temmuz 2022 Pazar (yarın) da devam edecek olan ve vatandaşların yoğun ilgi göstererek destek verdiği uygulama kapsamında, kurban etlerini gerçek ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak isteyen vatandaşlar 0 530 546 10 70 numaralı telefon üzerinden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebilecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER