GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

KOCAMAN ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bayramda şehit ailelerini unutmadı.

KOCAMAN ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ
12 Temmuz 2022 - 14:03 'de eklendi

Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman Kurban Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret etti. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün

selamını şehit ailelerine ileten Başkan Yardımcısı Kocaman, Düzce Belediyesinin her zaman şehit ailelerinin ve gazilerin emrinde olduğunu hatırlattı.

Düzce Belediyesi Kurban Bayramında şehit ailelerini yalnız bırakmadı.  Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman beraberinde Sosyal İşler Müdürü Ayşe Kılıç ile birlikte şehit ailelerini ziyaret ederek Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamını iletti.

Gün boyu süren ziyaretlerde Başkan Yardımcısı Kocaman ve beraberindekiler şehitlerimiz; İsmail Taşdöğen, Halim Şahin, Osman Çatana, Cihan Aksarı, Ufuk Baysan ve son olarak geçtiğimiz hafta Pençe-Kilit operasyonunda şehit olan Uzman Çavuş Serhat Bal’ın ailesini ve kabrini ziyaret etti.

“KAPILARIMIZ SONUNA KADAR AÇIK”

“Belediyemizin ile devletimizin tüm kurumlarının kapıları şehit ailelerimize ve gazilerimize sonuna kadar açık” diyen Başkan Yardımcısı Oya Kocaman; “Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü adına şehit ailelerimizi ziyaret ederek selamlarını ilettik. Vatanları uğruna canlarını hiçe sayarak şehit düşen kahramanlarımızın aileleri için ne yapsak azdır. Kapılarımız ve tüm imkanlarımız her zaman şehit ailelerine ve gazilerimize açık, biz onların emrindeyiz. Bu vesile ile tüm kahraman şehitlerimize bir kez daha yüce Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Yardımcısı Kocaman şehit ailelerine Kur’an-ı Kerim ve tatlı ikramında bulunarak bayramlarını kutladı.

Etiketler :
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER