GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

HAKAN ÇETİN’DEN DÜZCESPOR’A DESTEK

Düzcespor’un Şirketleşme adımlarına bir destekte MHP meclis üyesi Hakan Çetin’den geldi. Düzcespor sevdalısı Hakan Çetin, Düzcespor Kulübü hesabına bir miktar para göndererek “Huzur hakları önemli değil, önemli olan Düzcespor’dur. Başarı desteklenmeli deyip köstek olmak değildir.” Dedi.

HAKAN ÇETİN’DEN DÜZCESPOR’A DESTEK
14 Ekim 2020 - 15:40 'de eklendi

Düzce Belediyesi Başkanı Faruk Özlü Düzce’de bulunan bütün STK’lar ile Düzcespor için 2. Kez toplantı düzenlendi. Düzcespor için birlik çağrıları yapan Özlü,  gerçekleştirilen 5 saatlik toplantı sonucu tüm STK’lar ile birlikte Düzcespor AŞ oluşturulacağının müjdesini verdi. Bu karar ile birlikte Düzcesporlu vatandaşlar Düzcespor Kulübü hesabına bireysel destekte bulunmaya başladı.

Bu desteklerden bir tanesi de Milliyetçi Hareket Partisi  Düzce Meclis üyesi Hakan Çetin’den geldi.  Düzcespor’un girdiği bu sıkıntılı süreçte Mecliste yaptığı konuşmalar ile Düzcespor’un her daim destekçisi olduğunu belirten Çetin Kendi Banka hesabından Düzcespor’a bir miktar para desteğinde bulunarak şu ifadelere yer verdi: “ “Huzur hakları önemli değil, önemli olan Düzcespor’dur. Başarı desteklenmeli deyip köstek olmak değildir.”!

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER