GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

GENÇLER TUĞÇE KANDEMİR İLE COŞTU

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen Düzce Gençlik Günleri kapsamında gerçekleştirilen konser serisinin 3. akşamında sevilen sanatçı Tuğçe Kandemir sahne aldı. Serin sonbahar akşamını Tuğçe Kandemir’in şarkıları ısıttı.

GENÇLER TUĞÇE KANDEMİR İLE COŞTU
14 Ekim 2022 - 14:41 'de eklendi

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen Düzce Gençlik Günleri doludizgin devam ediyor. Müzik piyasasına yeni atılan Elo ile Anıtpark Meydanındaki etkinlik alanında başlayan eğlence, DJ Serkan ile devam etti. Ardından Anıtpark meydanını hınca hınç dolduran kalabalığın yoğun tezahüratlarıyla sahneye çıkan ses sanatçısı Tuğçe Kandemir, kendi şarkılarını ve tüm Türkiye’nin sevdiği şarkıları Düzcelilerle birlikte seslendirdi. Alanı dolduran Düzcelilerin enerjisine hayran kaldığını söyleyen Kandemir, müzikseverleri şarkılarıyla coşturdu.
BAŞKAN’DAN KANDEMİR’E PLAKET
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sonbaharı konserlerle karşılayan Düzcelilere şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşatan Tuğçe Kandemir’e plaket ve çiçek takdim etti. Gençlere de seslenen Özlü, “ Sizler için bu konserleri yapıyoruz. Sizler mutlu olun ve eğlenin. Konserlerimiz devam edecek” ifadelerinde bulundu. Düzce Gençlik Günleri dördüncü gününde Karadeniz müziğinin sevilen ismi Ekin Uzunlar Düzcelilerle bir araya gelecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER