GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

GELENEKSEL TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Düzce Belediyesi geleneksel Toplu Sünnet Şöleni 11 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek. Sünnet operasyonları yapılarak erkekliğe ilk adımı atan 160 çocuk için gerçekleştirilecek etkinliğe Erguvan Sosyal Tesisleri ev sahipliği yapacak.

GELENEKSEL TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ BAŞLIYOR
10 Ağustos 2023 - 15:11 'de eklendi

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl 160 çocuğun erkekliğe ilk adımı atmasını sağlayan Toplu Sünnet Şöleni etkinlikleri 11 Ağustos Cuma günü saat 18.00 de yapılacak.

Şölen, Düzce Belediyesi önünde toplanılmasının ardından saat 17.00 itibariyle İstanbul Caddesi üzerinden Anıtpark alanına kadar sürecek kortej yürüyüşü ile başlayacak. Kortej yürüyüşünün ardından burada bekleyen otobüslerle Erguvan Sosyal Tesislerine hareket edilecek.

Sosyal Yardım İşleri koordinesinde gerçekleştirilecek olan ve Erguvan Sosyal Tesislerinin ev sahipliğinde birçok eğlenceli etkinliğin çocuklar ve aileleri ile buluşturulacağı şölen mehter gösterisi, protokol konuşmaları, mevlit okunması, yemek ikramı, animasyon gösterileri, hediye takdimi ve çocuklara yönelik ikramlarla sona erecek.

Ücretsiz sünnet eğlencesine tüm Düzceliler katılabilecek.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER