GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

DÜZCE’Yİ ŞİİRLERİNE TAŞIDILAR

Dünya Düzce Günleri, birbirinden farklı etkinlikleriyle devam ediyor. Etkinliğin ikinci gününde Düzce Belediyesi ile Düzce Şairler ve Sanatkarlar Derneği (DÜŞSAD) ortaklığında düzenlenen ve çok sayıda şairin katılım sağladığı ‘Düzce’ temalı şiirlere yönelik ödül töreni gerçekleştirildi.

DÜZCE’Yİ ŞİİRLERİNE TAŞIDILAR
03 Ağustos 2022 - 13:25 'de eklendi

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen 8’nci ayın 1’i itibariyle başlayan ve sekiz gün sürecek olan “Dünya Düzce Günleri” , muhteşem konserler, kültür sanat etkinlikleri, sportif aktiviteler ve sürpriz etkinliklerle devam ediyor.

İlk gün ünlü sanatçı Fatma Turgut konseri ile coşkunun tavan yaptığı etkinliklerin ikinci gününde Düzce Belediyesi ile Düzce Şairler ve Sanatkarlar Derneği birlikteliği ile organize edilen ‘Düzce’ temalı şiir yarışmasının ödül töreni yapıldı.

Çok sayıda şairin katılım sağladığı yarışmada birinciliği Karaman’dan katılan İbrahim Şaşma elde ederken, ikinciliği Şair Kalfa olarak bilinen Kaynaşlılı Murat Bulut, üçüncülüğü ise Osmaniye’den yarışmaya katılan Ali Köşker elde etti.

Şairler, Düzce’yi düşünerek kaleme aldıkları birbirinden değerli şiirlerini meydanı dolduran Düzcelilerle paylaşırken, Düzcelilerde kendilerine alkışlarla karşılık verdi. DÜŞSAD tarafından gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye giren şairlere plaketleri takdim edilirken, birinciliği elde eden İbrahim Şaşma 3 bin TL’lik ödülün sahibi oldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER