GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Düzce Valisi Selçuk Aslan görevine başladı

Düzce’nin yeni Vali’si Selçuk Aslan görevine başladı.

Düzce Valisi Selçuk Aslan görevine başladı
19 Ağustos 2023 - 21:33 'de eklendi

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce’deki görevine başladı. Vali Aslan, ilk mesajında birlik ve beraberlik mesajı vererek özellikle Mustafa Kemal Atatürk ve Kutadgu Bilig’den verdikleri örneklerle vatansever olduğunda gösterdi. Vali Aslan, Düzcelilere seslenerek “Valilik sizindir” dedi.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan kararname ile İller İdaresi Genel Müdürü görevindeyken Düzce Valisi olarak atanan Selçuk Aslan, Düzce’deki görevine başladı. Vali Aslan, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tören mangası tarafından karşılanırken, öğrenciler yeni valiye çiçek takdim etti. Karşılama töreninde CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan ile kurum yöneticileri hazır bulundu. Vali Aslan karşılamaya gelen herkesle tek tek tokalaşarak görevleri hakkında bilgiler aldı.

Karşılama töreninin ardından Düzce Valiliği’nde ilk açıklamasını yapan Vali Selçuk Aslan, önemli mesajlar verdi. Arslan, “Bugün büyük bir heyecanla karşınızda bulunduğum, Türkiye’nin en genç vilayeti olan Düzce’mizde bizleri sıcak bir karşılamayla kabul eden, kendilerine hizmet etme şerefiyle onurlandıracak çok değerli Düzceli hemşehrilerimiz; öncelikle hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyor, Düzce Valiliği görevimin bu güzel şehre, sizlere ve milletimize, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle atanmış olduğum düzce valiliği görevine bugün itibarıyla başlamış bulunmaktayım. Bu görevi şahsıma tevdi eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ A ve İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’ya güven ve takdirlerinden dolayı şükranlarımı arz ediyorum. Kutadgu Bilig’de denildiği gibi “Hizmet et, kul hizmeti sayesinde bey olur, hizmeti makbule geçmeyen insan dileğine kavuşur mu?” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER