GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Düzce Valisi Cevdet Atay Rektör Sözbir’i Ziyaret Etti

Vali Cevdet Atay Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i ziyaret ederek, yeni görevinin kendisine, Üniversiteye, Düzce’ye ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Düzce Valisi Cevdet Atay Rektör Sözbir’i Ziyaret Etti
24 Ağustos 2022 - 9:00 'de eklendi

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette, Düzce Valisi Cevdet Atay, şehrin ve ülkenin kalkınması için üniversitelerin önemine değinerek, Düzce Üniversitesi’nin öğrenci yetiştirmenin yanında ürettiği akademik bilgiyi de şehrimiz ve ülkemiz vatandaşlarının kullanımına sunduğunu ifade etti. Gelecekte yapılacak iş birlikleri, ortak proje ve etkinlikler hakkında da konuşan Vali Atay, öğrencilerin istek ve önerilerinde çözüm ortaklığı yapılacağının altını çizdi. Üniversitenin şehrimiz ve ülkemiz vatandaşlarına yol gösterdiğini söyleyerek, emeği geçenlere teşekkür eden Atay, başarılı çalışmaların devamını diledi.

Gerçekleştirdiği ziyaret için Düzce Valisi Cevdet Atay’a teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın Üniversiteye karşı göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı son derece memnun olduğunu dile getirdi. Düzce Üniversitesi’nin akademik bilginin yanında, vatandaşlar için de yaptığı çalışmaların devam edeceğini söyleyen Prof. Dr. Sözbir, ekip çalışmasının ve kurumlar arası iş birliklerinin başarıyı hızlandırdığını dile getirdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER