GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Düzce TSO Akredite Oda Sertifika Töreninde Türkiye Üçüncüsü Oldu

Ankara’da yapılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 2019 Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye 3’üncüsü oldu.

Düzce TSO Akredite Oda Sertifika Töreninde Türkiye Üçüncüsü Oldu
13 Eylül 2022 - 14:25 'de eklendi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Akreditasyon sistemi denetiminden başarıyla geçen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın sertifikasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törenle, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Belgesi’ni başarı ile tamamlayarak Türkiye genelinde ilk kez C sınıfından A ( Mükemmel ) seviyedeki Akreditasyon Belgesi’ni yenileyerek Türkiye 3’üncüsü oldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene; Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Sezai Uçarmak ile Oda ve Borsa Başkanları katılım sağladı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin; “2007 yılında ulaştığı akredite oda statüsünü, en üst seviye olan A Seviyesine taşıdık. Bu tabii ki yönetimin vizyonu, desteği ve kararlarımıza her zaman olan güvenin eseri. Bu yoğun çalışma ile oldu tabii ki. Başarımız Odamızın 25 tane personelinden kaynaklanıyor. Çok mutluyum. Bu geldiğimiz güzel başarının bir ekip işi olduğunu ispatladık. Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da belirttiği gibi akreditasyon sistemi ile birlikte, Oda ve Borsalar hizmet kalitesi anlamında, Londra, Paris, Berlin’deki oda Borsalar seviyesine ulaştı. Tüm Dünyaya bu beş yıldızlı sistemi ihraç edecek konuma geldik. Odamız önümüzdeki yıllarda da üyesine hizmet kalitesini arttırmaya devam edecek. Bu başarıyı özverili çalışmaları ile gerçekleştiren çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER