GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Düzce TSO 4 DİL OKULU İLE PROTOKOL İMZALADI

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, ilimizin ihracat potansiyelinin arttırılması ve dış ticaretin geliştirilmesi amacıyla Düzce’de bulunan 4 yabancı dil okulu ile protokol imzalandı.

Düzce TSO 4 DİL OKULU İLE PROTOKOL İMZALADI
04 Mart 2021 - 13:04 'de eklendi

Gerçekleşen protokol imza törenine; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Top, Genel Sekreter Vekili Zeynep Cebeci, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Keten, Özel Kalem Müdürü Mürvet Gül Turhan, Eğitim ve Kalite Sorumlusu Vildan yılmaz ve dil okullarının temsilcileri katılım sağladı.

Protokolde konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, “İhracat yapan veya ihracat planlaması yapan üyelerimizin ve çalışanlarının, mesleki ve teknik yabancı dil alt yapısının geliştirilmesi hedeflenerek odamız ile American Kültür, American Life, English Fast, Nokta Eğitim kurumları arasında görüşmeler yaparak protokol imzaladık. “ ifadelerini kullandı.

Protokol kapsamında, bu kurumlarda sunulan yabancı dil eğitimi hizmetlerinden üyelerimize yönelik indirimler sağlanacaktır. Protokol fırsatlarından yararlanarak eğitim almak isteyen üyelerimiz istediği kurumu tercih edebileceklerdir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler, oda üye kartları veya oda kayıt belgeleriyle başvuru yapabileceklerdir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER