GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

DÜZCE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA’DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

PANDEMİ YARDIMLAŞMAYA ENGEL DEĞİL

DÜZCE BELEDİYESİNDEN RAMAZAN DAYANIŞMASI

DÜZCE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA’DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA
09 Nisan 2021 - 13:33 'de eklendi

Düzce Belediyesi, yıl boyunca sürdürdüğü sosyal belediyecilik çalışmalarına Ramazan ayı içerisinde de devam edecek. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere erzak kolisi dağıtımına başlandı. Covid-19 pandemisi nedeniyle bu yıl da iftar çadırı yerine dar gelirli ailelerin evlerine sıcak yemek götürülecek.

 

Yardımlaşma ve dayanışma için en nadide zamanlardan olan Ramazan ayında Düzce Belediyesi sosyal belediyecilik çalışmalarına ara vermeden devam edecek. Covid-19 pandemisi nedeniyle geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da kalabalık iftar yemekleri, iftar çadırları, Ramazan etkinlikleri düzenlenmeyecek.

ERZAK YARDIMINA BAŞLANDI

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ihtiyaç sahiplerine el uzatmak ve yüzlerinde tebessüm olabilmek için gıda kolisi dağıtımına başladı. Ekipler, toplam 3 bin adet gıda kolisini ihtiyaç sahipleri ile buluşturacak.

Öte yandan, salgın nedeniyle iftar çadırlarının bu yıl da kurulamayacağı için önceden tespit edilen 300 ihtiyaç sahibi vatandaşa, Ramazan Ayı boyunca sıcak yemek ulaştırılacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER