GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

CHP İl Başkanı olarak son mesajını yayınladı

CHP eski İl Başkanı Semih Cemşit, tekrar aday olmadığı il kongresi sonrası görevi Özcan Dağıstanlı’ya devir etti. Cemşit il başkanı olarak son mesajını yayınlayarak veda etti

CHP İl Başkanı olarak son mesajını yayınladı
18 Ekim 2023 - 12:15 'de eklendi

Chp İl Başkanı olarak son basın açıklamamı kaleme alıyorum.
Bir veda açıklaması kaleme almak en zoru ancak, dostlarımızla çıktığımız bu yolda başarıyla taçlandırdığımız görevimizi devrederken, sabah akşam, yağmur çamur demeden her daim yanımda olan örgütüme; ilçe başkanlarıma, kadın kolları, gençlik kolları başkanlarıma ve yöneticilerine teşekkürü bir borç bilirim.
Özellikle, yönetimimizde bizlere abilik yapan, yol arkadaşım Faruk Darıyerli’ye, iş insanları olmalarına rağmen çıktığımız yoldan ve hedefimizden bir an bile vazgeçmeyen il başkan yardımcılarım Ümit Aktiş ve Nart Altan’a, partimizde kadınların sesi olan, kazanılan vekilliğin mimarları Kadın Kolları Başkanlarım Jale Uzunhasan, Yeşim Kaltu ve kız kardeşlerime, tecrübesi ile bizlere yol gösteren Burhan Ustabaş’a, yönetimimizin çalışkan kadınları Esra Vural, Esin Türken, Ebru Gümüş ve Arzu Çakıcı’ya, tüm gençlerimiz adına Mustafa Kılıç ve Utku Deniz Eker’e, Düzce’nin değerli basın mensuplarına, kamu görevlilerine ve de özellikle görevlerini eksiksiz yerine getiren kolluk kuvvetlerine, seçim sürecinde sahada beraber çalıştığımız Millet İttifakı İl Başkanları ve partililerine teşekkür ediyorum.

En büyük teşekkürü sona sakladım. Çıktığım bu yolda bir an olsun beni yalnız bırakmayan, çalışma azmimi yükselten ve motivasyon kaynağım olan aileme, sevgili eşim Neşe Cemşit ve oğlum Mert Cemşit’e teşekkür ediyorum.

Görevimizi layıkıyla yapmanın inancı, mutluluğu ve gururu ile bayrağı devrediyoruz.
Diliyorum ki; kaliteli insanlara denk gelsin hayatınız.
Nerede nasıl davranacağını bilen, karakteri sağlam olan ve sizi el üstünde tutan insanlar.
Sadece iyi günde varlığını belli edip kötü günde yok olmayan, sözünün eri olan insanlar.
En önemlisi, varlığı hayatınızda belli olan insanlar. Ben şahsen bu konuda şanslı olanım, çünkü onlarca yıl sonra Düzce’nin adına bir milletvekilini yüce meclise yollarken bu güzel insanlarla yol arkadaşlığı yaptım.

Saygıyla, sevgiyle kalın.

Yeniden buluşmak üzere, Hoşçakalın

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER