GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Cemşit’ten Kılıçdaroğlu ziyareti için teşekkür

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Belediye Başkanı Faruk Özlü ve çeşitli kurumlara teşekkürlerini iletti.

Cemşit’ten Kılıçdaroğlu ziyareti için teşekkür
27 Mayıs 2022 - 14:58 'de eklendi

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 25 Mayıs 2022 Düzce ziyareti için;
Düzce Valilik makamı ve personeline, Düzce Belediye Başkanı sayın Faruk Özlü’ye Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Burçin Sarıcan’a, İl Sağlık Müdürlüğüne ve özellikle de özverili bir şekilde güvenlik önlemlerini alan Düzce Emniyet’ine ve görev yapan bütün polis memurlarına teşekkür ederim.
Düzce Ticaret Odası Meclis Başkanı Ahmet Dertli ve ticaret odası yöneticilerine, Düzce Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Sayın Orhan Yılmaz’a,Düzce şoferler ve otomobilciler esnaf odası başkanı Yavuz Yılmaz’a, emekçi kamyonculara, Düzce Bisiklet Kulübüne, programa teşrif eden değerli muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına ve 6’lı masa etrafında birleşerek ülkemizi aydınlık günlere götürmeyi hedefleyen siyasi partilerin temsilcilerine, Düzcespor yönetim kuruluna, değişimin önderi olan ve muhteşem bir enerji ile salonu dolduran Düzce’nin kadınlarına, geleceğe umut dolu gözlerle bakan ve bizleri heyecanlandıran Düzce’nin gençlerine teşekkürü bir borç biliriz.
En büyük teşekkür DÜZCE örgütümüze. Bu kadar kendine yeten ve motive olmuş bir örgüt ile çalışmak mükemmel bir duygu. Her birinizin desteği olmadan, bu organizasyon amacına ulaşmamış olurdu. Yoğun bir programa rağmen, tüm örgütümüzün olağan üstü çabası sayesinde programın kolay görünmesini sağladınız. İnanılmaz özveri ve çabanız için hepinize teşekkür ederim!

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER