GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYORLAR

Kurulduğu 1839 yılından bu güne kadar milletimizin huzuru, can ve mal güvenliği için, Ülkemizin dört bir yanında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 182. Yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz

BÜYÜK BİR ÖZVERİ   İLE ÇALIŞIYORLAR
14 Haziran 2021 - 15:02 'de eklendi

Kurulduğu 1839 yılından bu güne kadar milletimizin huzuru, can ve mal güvenliği için, Ülkemizin dört bir yanında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 182. Yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Jandarma Teşkilatımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için büyük bir fedakârlık ve kararlılıkla 182 yıldır görevini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir
Köklü bir geçmişe, ülke sathına yayılmış teşkilat ve kadro ağına sahip Jandarma Teşkilatı, üstlenmiş olduğu bu önemli görevi gecesini gündüzüne katarak yerine getirmeye çalışmakta, yeri geldiğinde vatanı ve milleti için hayatını ortaya koymaktan çekinmemektedir. Her zaman ve her koşulda halkının yanında olmaya çalışan Jandarma Teşkilatı, teknolojik gelişmeler ışığında gücünü ve harekât yeteneğini artırmakta, özverili çalışmalarıyla tüm yurtta olduğu gibi İlimizde de güven unsurunun yapılanmasında çok ciddi çalışmalara imza atmaktadır.
Terörle mücadelenin yanında, gerçekleştirdiği operasyonlarla gençlerimizi zehirleyen uyuşturucu kaçakçılarının da korkulu rüyası haline gelen Jandarmamız; insan kaçakçılığından hırsızlığa, trafik denetimlerinden asayiş olaylarına kadar suçla ve suçluyla mücadelenin her noktasında başarıyla görev yapmakta, bizlere geleceğe dair umut ve güven vermektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Jandarma Teşkilatımızın 182’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyor, halen görevde bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER