GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

BELEDİYE’DEN KAHVEHANE ESNAFINA DESTEK KAHVEHANE ESNAFINA CAN SUYU 1000 LİRALIK ÇEK DESTEĞİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgının başladığı ilk günden itibaren yaşanan ekonomik olumsuzluklardan etkilenen esnafa destek olmak adına alınan yeni salgın tedbirleriyle mağduriyetleri derinleşen kahvehane esnafı için 1000 TL destek açıklamasında bulundu

BELEDİYE’DEN KAHVEHANE ESNAFINA DESTEK  KAHVEHANE ESNAFINA CAN SUYU  1000 LİRALIK ÇEK DESTEĞİ
29 Aralık 2020 - 17:12 'de eklendi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve ilgili oda başkanıyla yaptığı istişareler sonucunda Düzce Belediyesi işletme ruhsatı ile DESOB ve Kahveciler Odasına kayıtlı olan Kahvehane ve internet kafe işletmecilerine 1000 TL’lik alışveriş çeki desteğinde bulunulması kararının verildiği belirtildi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, küresel bir soruna karşı ulusal bir mücadele verildiğini ifade ederek şunları kaydetti:

“ Zor zamanda esnafımızın yanında olmak, bu salgın hastalığın yol açtığı olumsuzluklardan en az zararla hem bu şehrin hem de ülkemizin atlatması için çaba sarf ediyoruz. Aldığımız kararları hızlı bir şekilde uygulayarak yaraların iyileşmesine bir nebze olsun katkı sağlanmış olacağız. Kahvehane ve internet kafe işleten esnafımıza bir defaya mahsus olmak üzere 1000 TL’lik alış veriş çeki desteğinde bulunuyoruz. Alış veriş çekini yerel marketlerde kullanabilecekler. Esnaflarımızın oda ve belediye kayıtlarını kontrol ettikten sonra müracaatlarını gerçekleştirmelerini istiyoruz. Gün dayanışma birlik, beraberlik günüdür. Paylaşarak birlikte başaracağız” ifadelerinde bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER