GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

BELEDİYE LOGOSU DEĞİŞTİ

Düzce Belediye Meclisi’nin Haziran ayı birinci oturumu Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı başkanlığında 8 gündem maddesinin görüşülmesiyle gerçekleştirildi. Mecliste Düzce Belediyesinin yeni logosu oylanarak kabul edildi

BELEDİYE LOGOSU DEĞİŞTİ
08 Haziran 2021 - 13:43 'de eklendi

Haziran ayı Belediye Meclis toplantısı Kültür Merkezi Celil Yağız Salonunda yapıldı. Belediye Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı başkanlığında yapılan toplantıda 8 gündem maddesi görüşülerek komisyonlara havale edildi. Toplantıya Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er de misafir olarak katıldı.

DÜZCE BELEDİYESİNİN YENİ LOGOSU MECLİSTEN GEÇTİ

Geçtiğimiz hafta Başkan Dr. Faruk Özlü’nün lansmanını yaptığı yeni belediye logosu, Haziran ayı meclis toplantısının ilk gündem maddesi olarak görüşüldü. Selçuklu Güneşi figürünün içinde Konuralp Gazi’nin at üzerindeki görseli ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum yılı ve Düzce Belediyesinin kuruluş yıldönümü olan 1881 tarihi olan yeni logo meclis tarafından onaylanarak Valilik makamının son karar vermesine bırakıldı.

Gündemde görüşülecek başka konu bulunmadığından bir sonraki meclis birleşiminin 10 Haziran Perşembe günü yapılmasına karar verilerek Haziran ayı Belediye Meclis toplantısı sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER