GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN BELEDİYE PERSONELİNE EĞİTİM DESTEĞİ SAFİR OKULLARI İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

BELEDİYE PERSONELİNE %20 İNDİRİM UYGULANACAK

Düzce Belediyesi ile Safir Okulları Düzce Kampüsü arasında 2021-2022 eğitim-öğretim yılında geçerli olmak üzere özel kurumsal indirim protokolü imzalandı. İmzalanan protokolle Düzce Belediyesi personeli Düzce Safir Kolejinde yüzde 20 indirimli ödeme imkanına kavuştu

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN BELEDİYE PERSONELİNE EĞİTİM DESTEĞİ SAFİR OKULLARI İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI
21 Nisan 2021 - 13:19 'de eklendi

Düzce Belediyesi ile Safir Okulları Düzce Kampüsü arasında belediye çalışanlarına özel kurumsal indirim protokolü imzalandı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Safir Okulları Düzce Kampüsü Kurucu Genel Müdürü Cemil Keskin ve Kampüs Müdürü Selçuk Şen’i makamında ağırladı.

 

Ziyarette Düzce’de eğitime yönelik görüş alışverişinde bulunulmasının ardından Düzce Belediyesi personellerine özel kurumsal indirim protokolü imzalandı.

 

İNDİRİM YÜZDE 20 OLACAK

Düzce Belediye Başkan Dr. Faruk Özlü, “İmzaladığımız bu protokol ile Düzce Belediyesi personelleri Safir Okulları Düzce Kampüsünden % 20 indirimli bir şekilde yararlanacak. Tüm personellerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. BELEDİYE’DE ÇALIŞTIKLARINI BELGELEMELERİ YETERLİ

Safir Okulları Düzce Kampüsü Müdürü Cemil Keskin ise 2021-2022 eğitim-öğretim yılında geçerli olacak protokolle ilgili “Düzce Belediyesi çalışanları nüfus cüzdanları ve Düzce Belediyesi çalışanı olduklarını belirten herhangi bir belge ile kurumumuza müracaat ederek indirimlerimizden yararlanabileceklerdir ” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER