GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

BAŞKAN ÖZLÜ, MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN ÖZLÜ, MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
19 Ekim 2023 - 11:15 'de eklendi

Muhtarların belediye ile vatandaşlar arasında önemli bir vazife ifa ettiğini dile getiren Başkan Özlü, fedakarlıkla görevlerini sürdüren muhtarların günlerini kutladı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle yayımladığı mesajında, muhtarların devlet kurumları ve belediye ile ilişkilerinde bütünleşmenin temel harcını oluşturduğunu ifade etti.

Başkan Özlü, mesajında şu ifadeleri kullandı;
“Düzce Belediyesi olarak muhtarlarımızı vazgeçilmez bir paydaşımız olarak görmekteyiz. Gerek mahallelerimize gerekse de şehir merkezimize yönelik Düzcemizin gelişmesi, değişmesi ve dönüşümü noktasında projelerimizin planlanmasından hayata geçirilmesine kadar geçen süreçlerde görüş ve önerileri ile bizlere her zaman destek olmuşlardır.

Belediyemizin gören gözü, katılımcı yönetim anlayışımızın temel unsurlarının başında gelen muhtarlarımızla iş birliği, güç birliği ve dayanışma içerisinde Türkiye Yüzyılında da Düzce’mizin geleceği için çok daha güzel hizmetlere birlikte imza atacağımıza inancım tamdır.

Bu vesile ile ilimizde görev yapan muhtarlarımız başta olmak üzere, tüm muhtarlarımızın bu özel günlerini kutluyor, en içten sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER