GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Başkan Çaklı’dan Regaip Kandili Mesajı

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Hayati Çaklı “mağfiretin, bereketin ve lütfun bol olduğu 3 ayları müjdeleyen Regaip Kandili’nin başta Düzceli hemşerilerim olmak üzere Türkiye ve tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Başkan Çaklı’dan Regaip Kandili Mesajı
18 Şubat 2021 - 13:08 'de eklendi

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Hayati Çaklı, üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Hayati Çaklı Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Manevi hayatımızda ayrıcalıklı bir yeri ve önemi bulunan mübarek üç aylara bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Başkan Çaklı, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol olan üç ayların habercisi Regaib Kandili’nin Düzce, Türkiye ve tüm İslam alemine birlik, beraberlik ve hayırlar getirmesini diledi. Üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandili’nin öneminden bahseden Başkan Çaklı, şunları belirtti: “Müslümanların en büyük arzusu Allah’ın rızasını kazanmak ve rahmetine ulaşmaktır. Yüce Mevla’mın rızasını kazanmak için bu mübarek gecede ellerimizi semaya açacağız ve bol bol dua edeceğiz. Ülkemizin bekası için, canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimiz için, milletimizin birliği ve dirliği için dua edeceğiz inşallah.”
Af kapılarının açıldığı bu mübarek gecede, birlik ve beraberliğin korunarak sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularının güçlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Çaklı, “Bu duygu ve düşüncelerle, başta Düzce mizin olmak üzere, ülkemiz ve tüm İslam aleminin Regaib Kandili’ni ve üç aylarını tebrik ediyor, bu mübarek gecenin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER