GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Ayşe Keşir ve Ak Parti İl Yönetimi Düzce TSO’yu Ziyaret Etti

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Ak Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengül, İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç ve Ak Parti Düzce İl Yönetimi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ayşe Keşir ve Ak Parti İl Yönetimi Düzce TSO’yu Ziyaret Etti
13 Ekim 2023 - 18:52 'de eklendi

 

 

Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Başkan Yardımcıları Murat Taştepe ve Murat Sert ile Meclis Üyeleri hazır bulundular

Toplantıda ilk olarak konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, yeni hizmet binası konusunda gelinen aşama konusunda Ayşe Keşir’e bilgiler verirken, bölge turizminin geliştirilmesi amacıyla oda tarafından gerçekleştirilen çalışmaları da aktardı. Bıyık, sanayileşmenin yanı sıra turizm konusunda hem kamu kurumları hem de sivil toplum kuruluşlarının işbirliği yaparak Düzce’yi hak ettiği yerlere getirmesi gerektiğini söyledi.

Düzce Gümrüğü konusuna da değine Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 1. OSB’deki yer tahsisi durumunun henüz gerçekleşmediğini ifade ederek, sorunlu olmayan 10 dönümlük alanın Gümrük Müdürlüğü için tahsisinin yapılması konusunda adımlar atılması gerektiğini belirtti.

Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, geçmiş kabine döneminde Gümrük Müdürlüğü izni için önemli çaba sarf ettiklerini, konunun yer tahsisine takılmasının söz konusu olmayacağını belirterek, en kısa zamanda birlikte görüşmeler yaparak bu konuya çözüm üreteceklerini ifade etti.

Toplantıda bölge turizminin gelişmesi için atılması gereken adımlar konusunda da fikir alış verişinde bulunuldu. Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Beyköy-Abant yolunun turizme kazandırılması konusundaki girişimleri hakkında bilgiler veren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’a konunun en kısa zamanda çözülmesi için gerekli desteğin verileceği konusunda da söz verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER