GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Albayrakoğlu, Tam Bağımsız Medya’yı Savunuyoruz.

Düzce Analiz Gazetesi, Analiz web tv imtiyaz Sahibi, Türkiye Değişim Partisi Beşiktaş İlçe Başkanı, Murat Albayrakoğlu basın emekçilerinin sorunlarını dile geterek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Türkiye Değişim Partisi’nin basın, hak ve özgürlüklerine önem verdiğini vurgulayan Albayrakoğlu, “Çeşitli nedenlerle baskı altına alınmış ve kısıtlamalara maruz bırakılmış basın kuruluşlarının tüm Türkiye’de sesi olacağız. Türkiye Değişim Partisi ifade özgürlüğünün savunucusudur” dedi
Albayrakoğlu, gazeteciliğin kutsal bir görev olduğunu ve Anayasa’nın 28. Maddesi’nde yer aldığı gibi Basının hür olması gerektiğini ve kesinlikle sansür edilemeyeceğini vurguladı.
Albayrakoğlu, “Türkiye Değişim Partisi iktidarında basın kuruluşlarımız her türlü eleştiri ve sorgulama hakkına sahip olacaktır. Çünkü bizler, eleştirinin gücüne inanan ve medyanın özgür olduğu çağdaş Türkiye’nin savunucularıyız. Gazetecilerin, yazdıkları haberler nedeniyle hapishanelere atılmadığı, bilgiye ulaşmada önlerine çıkarılan tüm engellerin kaldırıldığı, iş güvencesinin sağlandığı, yıpranma haklarının korunduğu, saygınlığının korunması ve geliştirilmesi konusunda alınması gereken önlemlerin tartışılıp çözümlenmesi için tüm siyasal partileri önyargısız bir biçimde bir masa etrafında toplandığı bir iktidar dönemi göreceksiniz. Yarın bugünden daha aydınlık olacaktır. Bu duygularla Düzce Analiz Gazetesi çalışanlarımız ve tüm çalışan ve çalışmamak zorunda bırakılan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” diye ifade etti.

11 Ocak 2021 - 14:45 'de eklendi ve 362 kez görüntülendi.
Etiketler :
DÜZCE BELEDİYESİNDEN FIRTINA SEFERBERLİĞİ DÜZCE BELEDİYESİNDEN FIRTINA SEFERBERLİĞİ
BAŞKAN ÖZLÜ MERKEZ PAZARYERİNİ ZİYARET ETTİ BAŞKAN ÖZLÜ MERKEZ PAZARYERİNİ ZİYARET ETTİ
2024 MALİ BÜTÇESİ ONAYLANDI 2024 MALİ BÜTÇESİ ONAYLANDI
Türkiye’nin Yaban Arıları Anlatıldı Türkiye’nin Yaban Arıları Anlatıldı
CHP İl Başkanı olarak son mesajını yayınladı CHP İl Başkanı olarak son mesajını yayınladı
BAŞKAN YANMAZ  TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ BAŞKAN YANMAZ TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
CLOSE
CLOSE