GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

AK Parti Düzce İl Başkanı Şengüloğlu’ndan ‘Yeni Eğitim Öğretim Yılı’ mesajı

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Şengüloğlu’ndan ‘Yeni Eğitim Öğretim Yılı’ mesajı
12 Eylül 2023 - 12:05 'de eklendi

 

Başkan Şengüloğlu mesajında, “Sevgili Öğrenciler, Veliler ve Öğretmenler;

Yeni bir öğretim yılına daha başlarken umut, heyecan ve öğrenme arzusuyla dolu bir dönemin başlangıcına hep birlikte şahitlik ediyoruz. 2023-2024 öğretim yılı, birlikte öğrenmek ve büyümek için hepimiz için harika bir fırsat olacak.

Kıymetli öğrencilerimiz, sizler için bu yıl yeni bilgileri keşfetme, yeteneklerinizi geliştirme ve hayallerinizi gerçekleştirme zamanı olacak. Her anı değerlendirin, sorular sorun ve öğrenmeye olan tutkunuzu canlı tutun. Başarının anahtarı, azim ve özveriyle çalışmaktan geçer.

Değerli veliler, çocuklarınızın bu önemli döneminde onlara destek olmaya devam edin. Onların yanında olduğunuzu hissettirin, öğrenmelerini teşvik edin ve onları hayatın her alanında yeteneklerini geliştirmeye teşvik edin.

Sevgili Öğretmenler, sizler geleceğin liderlerini yetiştiren kişilersiniz. Öğrencilerinize ilham vermek, bilgi aktarmak ve karakterlerini şekillendirmek sizlerin en kutsal göreviniz. Bu yıl da onları en iyi şekilde eğitmek için çaba göstereceğinize bütün kalbimle inanıyorum.

2023-2024 öğretim yılının herkes için sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini ve harika bir yıl olmasını dilerim” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER