GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

SAFİR KOLEJİ’NDEN DÜNYA ÇAPINDA PROJE

Dünya çapında, 100’den fazla ülkenin katıldığı MUN (Model United Nations) projemizi başarı ile tamamladık.

SAFİR KOLEJİ’NDEN  DÜNYA ÇAPINDA  PROJE
23 Mart 2022 - 15:57 'de eklendi

We successfully completed our MUN (Model United Nations) Project which includes over 100 countries’ participation from all over the world. We cooperated with the delegates from Europe, South and North America, Africa, Asia and Australia.
As 7 Turkish Delegates from Duzce Safir College, Turkey, our students worked with other countries’ delegates, started their projects together and approved by United Nations. They presented their opinions and ideas and represented young people’s point of view about specific issues discussed in UN and their resolutions.
Congrats to our amazing students. You are a great, strong team!

Dünya çapında, 100’den fazla ülkenin katıldığı MUN (Model United Nations) projemizi başarı ile tamamladık. Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya ülkelerinden delegeler ile iş birliği içinde çalıştık. Düzce Safir Koleji’nden ülkemizi temsil etmek üzere 7 öğrencimiz diğer ülkelerin delegeleri ile projeler başlatıp, birlikte geliştirip, Birleşmiş Milletler’den onaylarını almışlardır. Birleşmiş Milletler’in gündeminde olan spesifik konular hakkında fikirlerini ve çözüm önerilerini sunmuşlar, gençlerin bu alanlardaki bakış açılarını temsil etmişlerdir.
Öğrencilerimizi, uluslararası platformlarda okulumuzu ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ettikleri için gönülden tebrik ederiz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE