GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar BITEXEN Düzce Spor’a Zorlu Yolda Başarılar Diledi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi Spor Komleksi’nde idman yapan BITEXEN Düzcespor’u ziyaret ederek, Teknik Direktör Yavuz İncedal’a ve futbolculara şampiyonluk yolculuğunda başarılar diledi.

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar BITEXEN Düzce Spor’a Zorlu Yolda Başarılar Diledi
20 Ocak 2022 - 18:22 'de eklendi

Düzce Üniversitesi ve BITEXEN Düzce Spor ile yapılan protokol kapsamında Üniversite Spor Kompleksi’nden yararlanma imkanı elde eden BITEXEN Düzce Spor’uziyarette, Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş eşlik etti.

Grubunda39 puanla lider olarak yoluna devam eden BITEXEN Düzce Spor, bu haftayı bay geçerek, 29 Ocak 2022 tarihinde saat 13.00’te kendi sahasında 34 puanla 3. sırada bulunan Gema Polimer Şile Yıldız Spor’u konuk edecek.

Zorlu müsabaka öncesi Şehrin gururu BITEXEN Düzce Spor’u ziyaret ederek, moral veren Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Teknik Direktör Yavuz İncedal ve futbolcularla bir süre sohbet etti. Şehrin en önemli simgelerinden bir tanesi olan BITEXEN Düzcespor’a destek olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, sporculara başarılı bir sezon geçirme dileklerinde bulunarak, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE