GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

ÖZLÜ’DEN SONBAHAR KONSERLERİ SÜRPRİZİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün şehrin vizyonunun gelişmesi ve bilinirliğini artırmak amacıyla başlattığı kültür ve turizm projelerinin en önemlilerden biri olan Dünya Düzce Günleri, 8 günlük etkinliklerin ardından Derya Uluğ konseri ile sona erdi. Başkan Özlü, “ Dünya Düzce Günleri geleneksel hale gelecek ve Sonbaharda 1 hafta sürecek konserler serisi olacak” müjdesi Düzceliler tarafından coşkuyla karşılandı.

ÖZLÜ’DEN SONBAHAR KONSERLERİ SÜRPRİZİ
09 Ağustos 2022 - 13:29 'de eklendi

GELENEKSEL HALE GELECEK

Bu yıl ilki düzenlenen Dünya Düzce Günleri’nin geleneksel hale getirileceğini ve her yıl Ağustos ayının ilk gününden itibaren 8 gün boyunca konserler ve çeşitli etkinliklerle kutlanacağının altını çizen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,” Düzce’miz her şeyin en güzeline en iyisine layık. Şehrimizi sadece ülke genelinde değil tüm dünya genelinde hak ettiği üne kavuşturmak için yola çıktık. Dünya Düzce Günleri de bu projemizin bir parçasıdır. Düzcelilik ruhu ve kardeşliğini tüm dünyaya göstermek istiyoruz. 8 gün boyunca birbirinden önemli sanatçıları ve grupları Düzce’mizde ağırladık. Konser alanımız her akşam binlerce Düzceli ile doldu taştı. Düzce’mizin bu konserler serisine ihtiyacı olduğunu gözledim. Dünya Düzce Günlerine sahip çıkan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

SONBAHAR KONSERLERİ SÜRPRİZİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gecenin sonunda sürprizini açıkladı. “ Düzce Seninle Gurur Duyuyor” sloganları altında konuşmasına devam eden Özlü, “Sonbaharda konserleri tekrarlayacağız. En güzel, en güçlü seslerle konserler yapacağız. Sonbaharda gerçekleştireceğimiz konserler serisi 1 hafta sürecek” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE