GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Safir Koleji Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu

Özel Düzce Safir Koleji ve Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün iş birliği ile geleneksel hale gelen “Koruyucu Aileler İftar Programı” gerçekleştirildi.

Safir Koleji     Koruyucu Ailelerle  İftarda Buluştu
20 Nisan 2022 - 16:34 'de eklendi

Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün iki yıldır düzenlediği, Düzce Safir Kolejinin Merkez Kampüsünde koordine ettiği ve planladığı gelenekselleşmiş iftar programına bu yıl da çok sayıda koruyucu aile, koruma altında bulunan çocuk ve koruyucu aile olmak için sırada bekleyen aileler katıldı.  

Özel Düzce Safir Koleji ve Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün birlikte gerçekleştirmiş olduğu “Koruyucu Aileler İftar Programı” çok sayıda ailenin katılımı ile gerçekleşti. Programa çok sayıda koruyucu aile, koruma ve bakım altında kalan çocuklar ve koruyucu aile olmak için sırada bekleyen aileler katıldı. Program geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Safir Koleji Sponsorluğunda gerçekleşti.

Programa Düzce Valisi Cevdet Atay, Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik,  Düzce Belediye Başkanı Vekili Hüdaver Gösterişli, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Naci Akkaş ve eşi, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, Müftü Yardımcısı Talha Demirkaya, SYDV Müdürü Ali Sat, SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Karaarslan, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İl Tarım ve Orman Müdürü Necdet Çiçek, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Kartal, Koruyucu Aileler ve Öğrencilerin Katılımı ile 250 kişilik bir davet gerçekleşti.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE