GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

İL BAŞKANI ŞENGÜLOĞLU OYUNU KULLANDI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri çerçevesinde oyunu kullandı. Şengüloğlu, “ İnşallah, Cumhurbaşkanımızın bugünkü seçimleri kazanmasıyla, Cumhur İttifakı ile yeni dönem Türkiye’nin şahlanış dönemi olacak” dedi.

İL BAŞKANI ŞENGÜLOĞLU OYUNU KULLANDI
28 Mayıs 2023 - 13:01 'de eklendi

AK Parti l Başkanı Hasan Şengüloğlu, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül ve parti teşkilat üyeleriyle birlikte Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci turunda oyunu kullandı.

Çay Mahallesi Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunda oyunu kullanan İl Başkanı Şengüloğlu, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin akabinde ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin vatanımıza, milletimizi ve ilimize hayırlı olması temennilerinde bulundu.

14 Mayıs seçimlerinin ardından ortaya çıkan sonuçla birlikte Cumhur İttifakı paydaşları olarak Düzce’nin her kesimine ulaşarak başarılı bir saha çalışması gerçekleştirdiklerini söyleyen Şengüloğlu, vatandaşlara sandığa gitmeleri ve demokrasiye sahip çıkmaları yönünde bulundukları söylemlerin dikkati alındığını gördüklerini söyledi.

Katılımın sabah itibariyle yoğun olduğunu gördüklerini ve bu bakımdan Düzcelilere teşekkürlerini ileten Başkan Şengüloğlu, “Sandık, demokratik bir hak. Vatandaşlarımızın haklarını kullanma noktasında gösterdikleri hassasiyet memnuniyet verici. Umarım 14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi Türkiye birinciliğini Düzce elde edecektir” dedi.

Türkiye Yüzyılının başlangıcının 29 Mayıs 2023 Pazartesi itibariyle her alanda ve her şekilde kendisini göstereceğine inandığını ifade eden Şengüloğlu, “İnşallah, Cumhurbaşkanımızın seçimleri kazanmasıyla Cumhur İttifakı ile yeni dönem Türkiye’nin şahlanış dönemi olacak. Yaklaşık 3 aydır sürdürdüğümüz yoğun temponun meyvelerini bugün hayırlısıyla almış olacağız” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER